Kovács István Győző: Az ízletes diéta szakácskönyve. Összeáll.: - -. Bp., én., Hungária. Papírkötés, az elülső borító hiányzik, a gerince javított, laza, sérült kötéssel.
Wurdits György: Német mezőgazdasági szövetkezet-ügy kialakulása 1912-ig, különös tekintettel Raiffeisen és Haas működésére. Részletek a M. Kir. Közgazdaságtudományi karon benyújtott közgazdaságtudományi doktori értekezésből. Bp., é.n. (cca 1930), Dr. Antos István-ny., 13+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, kis lapszéli szakadásokkal.
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.
Sós József - Szelényi István - Sós András: A táplálkozás művészete. (DEDIKÁLT). Bp., 1970, Medicina. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 4100 példányban. Hármas dedikációval, mindhárom szerző által aláírt/dedikált példány!
Kapitán Mária 3 műve: A család élelmezésének könyve. [Bp.,1941.], Szerzői,(Bp., Európa-ny.), 78 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, benne jegyzetlapokkal.; A sertés házi feldolgozása. [Bp.,1941).], Szerzői,(Bp., Hungária), 32 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, az elülső borító felső sarkán hiánnyal, bejelölésekkel.; Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. Bp., 1944, Szerzői,(Ladányi-ny.), 62+1 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal.
Rolls, Eric (Charles): A Celebration of Food and Wine. (Aláírt.) (St. Lucia [Australia], 1998). University of Queensland Press (McPherson Printing Group). IX + [1] + 366 p. A címoldalon a neves ausztrált gasztronómiai író, Eric C. Rolls saját kezű aláírsa. A művelődéstörténeti részletekben gazdag gasztronómiai esszékötet a nagyvilág kulináris hagyományait mutatja be, fókuszában elsősorban a tenger gyümölcseivel és az ausztrál konyha részleteivel. Néhány oldalon apró, halvány foltosság. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.