https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 51

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kovács István Győző: Az ízletes diéta szakácskönyve. Összeáll.: - -. Bp., én., Hungária. Papírkötés, az elülső borító hiányzik, a gerince javított, laza, sérült kötéssel.
1
20064.

Kovács István Győző: Az ízletes diéta szakácskönyve. Összeáll.: - -. Bp., én., Hungária. Papírkötés, az elülső borító hiányzik, a gerince javított, laza, sérült kötéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2 db - Czanik Sándor: A feketeribizke termesztése + Rozsnyai József: A málna termesztése. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20065.

2 db - Czanik Sándor: A feketeribizke termesztése + Rozsnyai József: A málna termesztése. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wurdits György: Német mezőgazdasági szövetkezet-ügy kialakulása 1912-ig, különös tekintettel Raiffeisen és Haas működésére. Részletek a M. Kir. Közgazdaságtudományi karon benyújtott közgazdaságtudományi doktori értekezésből. Bp., é.n. (cca 1930), Dr. Antos István-ny., 13+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, kis lapszéli szakadásokkal.
1
20066.

Wurdits György: Német mezőgazdasági szövetkezet-ügy kialakulása 1912-ig, különös tekintettel Raiffeisen és Haas működésére. Részletek a M. Kir. Közgazdaságtudományi karon benyújtott közgazdaságtudományi doktori értekezésből. Bp., é.n. (cca 1930), Dr. Antos István-ny., 13+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, kis lapszéli szakadásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Knézy Judit: Somogy régi ételei. + Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek. Bp., 1987-1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20067.

Knézy Judit: Somogy régi ételei. + Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek. Bp., 1987-1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.
1
20068.

Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lakó Elemér: Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: - - . Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
1
20069.

Dr. Lakó Elemér: Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: - - . Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sós József - Szelényi István - Sós András: A táplálkozás művészete. (DEDIKÁLT). Bp., 1970, Medicina. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 4100 példányban. Hármas dedikációval, mindhárom szerző által aláírt/dedikált példány!
1
20070.

Sós József - Szelényi István - Sós András: A táplálkozás művészete. (DEDIKÁLT). Bp., 1970, Medicina. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 4100 példányban. Hármas dedikációval, mindhárom szerző által aláírt/dedikált példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Szakmai vizsgára felkészítő feladattár. Vendéglátás szakmacsoport. Szerk.: Dudásné Baricza Margit. Bp., 2005, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző. Kiadói papírkötés.
1
20071.

Szakmai vizsgára felkészítő feladattár. Vendéglátás szakmacsoport. Szerk.: Dudásné Baricza Margit. Bp., 2005, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kriszten György: Szőlőlugas. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
20072.

Kriszten György: Szőlőlugas. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az okszerű műtrágyázás különös tekintettel a mésznitrogén alkalmazására. Bp., 1930, (Kellner Albert-ny.), 52 p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, jó állapotban, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. (Ritka!)
1
20073.

Az okszerű műtrágyázás különös tekintettel a mésznitrogén alkalmazására. Bp., 1930, (Kellner Albert-ny.), 52 p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, jó állapotban, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. (Ritka!)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kapitán Mária 3 műve:   A család élelmezésének könyve. [Bp.,1941.], Szerzői,(Bp., Európa-ny.), 78 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, benne jegyzetlapokkal.;   A sertés házi feldolgozása. [Bp.,1941).], Szerzői,(Bp., Hungária), 32 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, az elülső borító felső sarkán hiánnyal, bejelölésekkel.;   Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. Bp., 1944, Szerzői,(Ladányi-ny.), 62+1 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal.
1
20074.

Kapitán Mária 3 műve: A család élelmezésének könyve. [Bp.,1941.], Szerzői,(Bp., Európa-ny.), 78 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, benne jegyzetlapokkal.; A sertés házi feldolgozása. [Bp.,1941).], Szerzői,(Bp., Hungária), 32 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, az elülső borító felső sarkán hiánnyal, bejelölésekkel.; Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. Bp., 1944, Szerzői,(Ladányi-ny.), 62+1 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Rolls, Eric (Charles): A Celebration of Food and Wine. (Aláírt.) (St. Lucia [Australia], 1998). University of Queensland Press (McPherson Printing Group). IX + [1] + 366 p. A címoldalon a neves ausztrált gasztronómiai író, Eric C. Rolls saját kezű aláírsa. A művelődéstörténeti részletekben gazdag gasztronómiai esszékötet a nagyvilág kulináris hagyományait mutatja be, fókuszában elsősorban a tenger gyümölcseivel és az ausztrál konyha részleteivel. Néhány oldalon apró, halvány foltosság. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
1
20075.

Rolls, Eric (Charles): A Celebration of Food and Wine. (Aláírt.) (St. Lucia [Australia], 1998). University of Queensland Press (McPherson Printing Group). IX + [1] + 366 p. A címoldalon a neves ausztrált gasztronómiai író, Eric C. Rolls saját kezű aláírsa. A művelődéstörténeti részletekben gazdag gasztronómiai esszékötet a nagyvilág kulináris hagyományait mutatja be, fókuszában elsősorban a tenger gyümölcseivel és az ausztrál konyha részleteivel. Néhány oldalon apró, halvány foltosság. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse