Szabó Zoltán: A szobai növények élete és gondozása. Népszerű Természettudományi Könyvtár. Bp., 1928., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötés, a címlap és az utolsó lap javított, restaurált.