https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 52

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csiszár Árpád-Felhősné Csiszár Sarolta: A beregi népi textíliák lexikonja. Debrecen, 1983, Alföldi Nyomda. Papírkötés.
1
20303.

Csiszár Árpád-Felhősné Csiszár Sarolta: A beregi népi textíliák lexikonja. Debrecen, 1983, Alföldi Nyomda. Papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vida Aladár-Lévay István: Görög-magyar szótár. Magyar-görög szótár. Bp., 1921-24, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240+188 p. harmadik kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli egészvászon-kötésben, borító alja kissé kopott.
1
20304.

Vida Aladár-Lévay István: Görög-magyar szótár. Magyar-görög szótár. Bp., 1921-24, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240+188 p. harmadik kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli egészvászon-kötésben, borító alja kissé kopott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Trautmann Henrik: A könyvvitel tankönyve. Bp., 1909,Franklin,447+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos címlappal, a címlap és azt követő lap javított.
1
20305.

Trautmann Henrik: A könyvvitel tankönyve. Bp., 1909,Franklin,447+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos címlappal, a címlap és azt követő lap javított.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Teleki Pál: Földrajz és néprajz. A Magyar Néprajzi Társaság első szegedi propagandagyűlésén, 1920 október 10-én előadta Gróf - - dr. A Magyar Néprajzi Társaság 1. sz. Bp., 1920, Magyar Néprajzi Társaság, (Franklin-ny.), 12 p.
1
20306.

Teleki Pál: Földrajz és néprajz. A Magyar Néprajzi Társaság első szegedi propagandagyűlésén, 1920 október 10-én előadta Gróf - - dr. A Magyar Néprajzi Társaság 1. sz. Bp., 1920, Magyar Néprajzi Társaság, (Franklin-ny.), 12 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse