Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 52

Georg Simmel: A kacérság lélektana. Veszedelmes Viszonyok. Bp., 1990, Atlantisz - Medvetánc. Kiadói papírkötés.
20291.

Rufpreis:
1 400 HUF

Határátlépések. Kulturális terek reprezentációi. Szerk.: Csúri Károly, Mihály Csilla, Szabó Judit. Mű-helyek. 6. Bp., 2009., Gondolat. Kiadói papírkötés.
20292.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kézikönyv a szövetkezeti boltkezelők és alkalmazottak részére. Összeállították: a ,,Hangya'' boltostanfolyamának előadói. Második, ujonnan átdolgozott kiadás. Budapest, 1934. ,,Hangya'' Szövetkezeti Központ (Pallas Irod. és Nyomdai Rt.) 429 + [1] p. A boltvezetői és boltos-segédi kézikönyv első kiadása 1932-ben jelent meg. A bevezetésben a hazai szövetkezeti mozgalom gyors áttekintése - a szövetkezeti mozgalom a szerző értékelésében nem más, mint a hazai gazdaság régóta esedékes saját kézbe vétele. A kötet második felében a kiskereskedelem egyes ágazatainak részletes tudásanyaga, ezt megelőzően általános értékesítői etikett, elrettentő és követendő társalgási példákkal. Az első előzéken régi tulajdonosi bejegyzés.  (,,Hangya'' ügyviteli szabályok. III-ik kötet) BOEH VI: 0. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
20293.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20294.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20295.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20296.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20297.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Dr. Báró Malcomes Béla: Magyar ipargazdaság. Bp., 1940. Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzésekkel, aláhúzásokkal.
20298.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pauer Imre: Az ethikai determinismus elmélete. Bp., 1899 Hornyánszky. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, címlapon Faber Oszkár (1879-1945) névbejegyzésével.
20299.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Perneczky Béla: Koreszméink. Bp., 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 145 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, utolsó néhány lap széle kissé foltos, máskülönben jó állapotban.
20300.

Rufpreis:
1 800 HUF

20301.

Rufpreis:
800 HUF

20302.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF