Hüttl Tivadar Emlékkönyv. Tanári működésének 20. évfordulójára 1921-1941. Debrecen, 1941., M. Kir. Tisza István Tudományegyetemi Nyomda, 1 t.+621+3 p.+1 (kihajtható) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Klimkó Dezső: Az általános érzéstelenítés. Bakay Lajos előszavával. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXIII. köt. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.