Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 69

Dr. Bendefy-Benda László: A magyar föld és története I. Hazánk talaj- és kőzetviszonyai. Bp., 1934, Elbert és Társa. Kiadói egészvászon kötésben
20201.

Rufpreis:
1 400 HUF

20202.

Rufpreis:
1 000 HUF

20203.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp., 1978, Gondolat, 487+(1) p. Szövegközi képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20204.

Rufpreis:
6 000 HUF

20205.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20206.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20207.

Rufpreis:
3 000 HUF

20208.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20209.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20210.

Rufpreis:
2 400 HUF

20211.

Rufpreis:
1 800 HUF

20212.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF