Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 69

20189.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Göőz Lajos: Csillagászati földrajzi gyakorlatok. Tanárképző Főiskolák. Kézirat. Dobány Zoltán rajzaival. Bp., 1992, Tankönyvkiadó. 6 melléklettel. Kiadói papírkötés. Megjelent 494 példányban.
20190.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lambrecht Kálmán: Az ősember elődei. (Az ősállatok). Bp., 1927, Dante (Ujságüzem-ny.), IV+332 p.+ XL (fekete-fehér képek) t.+ XXIV (mélynyomású) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
20191.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hoitsy Pál: A nagy természet, s a kicsiny ember. (Népszerű természettudományi értekezések. Bp., 1883., Franklin, VI+2+229+2 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel és ajándékozási bejegyzéssel.
20192.

Rufpreis:
1 800 HUF

C.G. Jung: Lélekgyógyászat. Öt előadás. Mérleg. A kísérő tanulmányt "vallás és pszichoterápia" címmel Bodrogi Miklós írta. Bp., 1998. Európa. Kiadói papírkötés.
20193.

Rufpreis:
1 600 HUF

Weininger Antal, dr. - Az egészség testi és lelki forrásai Bp., 1942. OKT. Vörösváry. Bányai. 203 p. 2 sztl. l. kiadói papírkötésben. hozzá nyomtatott kísérőlevél
20194.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hans Lang: Das kleine Buch der Edelsteine. Leipzig, é.n. Insel 40 p. Egészoldalas színes ábrákkal a drágakövekről. Félvászon kötésben
20195.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Nádas Mihály: Önmegóvás. A nemi élet jelentőségének és fontosságának oktató ismertetése, méltatása erkölcsi és élettani szempontból; a kicsapongások és a vele való visszaélés következményeinek elkerülése. Dr. Retau O. nyomán írta - - . Bp., é.n. (cca 1900), Rozsnai Károly (Révai és Salamon-ny.), 106+(22) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzőkkel.
20196.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész, 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp., 1925, Kir. M. Természettudományi Társulat, 2 sztl. lev.+ 60 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
20197.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kissé sérült félvászon kötés. + Müller Ottó: A kis kémikus. Bp., 1944, Rózsavölgyi, kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel.
20198.

Rufpreis:
1 800 HUF

20199.

Rufpreis:
1 200 HUF

dr. Hézser Aurél: Földrajz a gimnáziumok, reálgimnáziumok, és reáliskolák II. osztálya számára. Európa és Ázsia földrajza Bp., 1928. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Félvászon kötésben,
20200.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF