Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 128

31638.

Rufpreis:
12 000 HUF

31639.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

31640.

Rufpreis:
2 000 HUF

31641.

Rufpreis:
1 600 HUF

8db-os, nagyrészt lövész díj-és emlékérem tétel T:XF
31642.

Rufpreis:
2 000 HUF

19db-os díjérem, jelvény tétel a szocialista időszakból, közte 1962. "Magyar Acélárugyár 1962." díjérem márvány lapon T:XF,VF
31643.

Rufpreis:
2 000 HUF

14db-os, főleg magyar sport díjéremből álló tétel T:vegyes
31644.

Rufpreis:
2 000 HUF

25db-os, főleg 1920-1930-as évekből való sport díjéremből álló tétel, közte: "Debrecen sz. kir. város törvényhatóságának testnevelési bizottsága V. díj" bronz díjérem, 1968. "F.I.S. C.R.L. Vasutas Budapest Rome 1968" aranyozott bronz díjérem, 1934. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége / I. oszt. ifj. bajn. pártos csop." kétoldalas, bronz díjérem "Hawel Bp." gyártói jellel (30mm), ~1910-1930. "Műegyetemi Athletikai és Football Club versenydíja" kétoldalas bronz érem (34x26mm) + "Kereskedelmi alkalmazottak o.e. sportcsoportja versenydíja" kétoldalas Cu-Zn érem, fül nélkül (31mm) + "OTE 1872"kétoldalas ezüstözött bronz érem (28mm) T:vegyes
31645.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF