Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 128

Jugoszlávia 1984. "XIV. Téli Olimpia Szarajevó" műgyantás fém jelvények eredeti, számozott műanyag lapokon (16xklf, teljes kollekció) T:UNC,AU egyik jelvény ragasztása elengedett a tűtől Yugoslavia 1984. "XIV. Winter Olympics Sarajevo" synthetic resin metal badges on original, numbered plastic sheets (16xklf, complete collection) T:UNC,AU one of the badges has come loose from the pin
31626.

Rufpreis:
4 000 HUF

31627.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
31628.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

31629.

Rufpreis:
1 000 HUF

31630.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

31631.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olaszország DN "ACI (Olaszországi Automobil Club)" jelzett, részben zománcozott Ag emlékplakett (27g/0.925/27x45mm) T:1 Italy ND "ACI (Automobile Club d'Italia)" hallmarked, partially enamelled Ag commemorative plaque (27g/0.925/27x45mm) C:UNC
31632.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

31633.

Rufpreis:
2 000 HUF

31634.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

31635.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Szovjetunió 1974. "Modern Öttusa Világbajnokság / Moszkva 1974" bronz emlékérem (59mm) T:AU Soviet Union 1974. "Modern Pentathlon World Championship / Moscow 1974" bronze medallion (59mm) C:AU
31636.

Rufpreis:
1 400 HUF

31637.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF