Jugoszlávia 1984. "XIV. Téli Olimpia Szarajevó" műgyantás fém jelvények eredeti, számozott műanyag lapokon (16xklf, teljes kollekció) T:UNC,AU egyik jelvény ragasztása elengedett a tűtől Yugoslavia 1984. "XIV. Winter Olympics Sarajevo" synthetic resin metal badges on original, numbered plastic sheets (16xklf, complete collection) T:UNC,AU one of the badges has come loose from the pin
Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008 / Kabalaállatok" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008 / Mascots" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,86g/0.925/40mm) T:XF FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,86g/0.925/40mm) C:XF
Svédország DN "SFF (Svéd Labdarúgó Szövetség)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1 Sweden ND "SFF (Swedish Football Association)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC
Szovjetunió ~1976. 9db-os olimpiai porcelán emlékplakett szett felakasztható fém lapra ragasztva (46x46mm (6db), 46x58mm (3db) fém lap:165x178mm) T:XF-F több plakett sérült, illetve törött Soviet Union ~1976. Set of 9 Olympic porcelain commemorative plaques glued to a metal base that can be hung (46x46mm (6pcs), 46x58mm (3pcs) metal base:165x178mm) T:XF-F a few plaques are damaged or broken