Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

25db-os, főleg 1920-1930-as évekből való sport díjéremből álló tétel, közte: "Debrecen sz. kir. város törvényhatóságának testnevelési bizottsága V. díj" bronz díjérem, 1968. "F.I.S. C.R.L. Vasutas Budapest Rome 1968" aranyozott bronz díjérem, 1934. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége / I. oszt. ifj. bajn. pártos csop." kétoldalas, bronz díjérem "Hawel Bp." gyártói jellel (30mm), ~1910-1930. "Műegyetemi Athletikai és Football Club versenydíja" kétoldalas bronz érem (34x26mm) + "Kereskedelmi alkalmazottak o.e. sportcsoportja versenydíja" kétoldalas Cu-Zn érem, fül nélkül (31mm) + "OTE 1872"kétoldalas ezüstözött bronz érem (28mm) T:vegyes

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg