ca 1900 Budavári királyai várpalota és a Sikló közötti kábel nyomvonala a környék tervrajzán, hátoldalán Lukse-Fábry Béla (1844-1915) építész, főmérnök aláírásával 44x56 cm
Budapest székesfőváros kerületi közigazgatásának szervezete. Az 1893. évi XXXIII. t.-cz. 24. §-a alapján a tanácscsal egyetértőleg kiadta: Halmos János, polgármester. Bp., 1900, Pesti Könyvnyomda Rt., 458+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a borítón némi kopással, kis foltokkal, az elülső szennylap kijár.
100 év a város peremén 1918-2018. (Az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet története). Szerk.: Almásyné Kovács Éva, Bálint Éva, Mátéffy Balázs. Bp., 2018, Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet. Kiadói papírkötés.