Budapest 150

Zahl der Lose: 55

cca 1940 Bp., Ady Endre síremléke (egyben édesanyja, Ady Lőrincné Pásztor Mária sírja) a Fiumei úti sírkertben, fotó, 18x13 cm
18549.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gajus Scheltema - Tibor Bérczes - Martijn de Vries: Andrássy út. Views of an Avenue. Bp., 2017., Corvina. Rendkívül gazdag fotóanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18550.

Rufpreis:
6 000 HUF
19

Hódy Imre: Budapesti kis tájékoztató. Összeáll.: - -. Bp., 1948, (Légrády-ny.), 40 p. Kiadói papírkötés.
18551.

Rufpreis:
1 600 HUF

18552.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rubinyi Mózes és Szoboszlay Ferenc Budapesti Antológia. Bp., én. Budapesti Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Félvászon kötésben
18553.

Rufpreis:
1 000 HUF

18554.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970 Indul a metró, ismertető füzet a 2-es metróvonal megnyitásáról, fekete-fehér képekkel, 16 p. + 1978 Budapesti Közlekedési Vállalat (BKV) vonalhálózati térképe, 67x48 cm
18555.

Rufpreis:
2 400 HUF
18

Göőz József: Budapest története. Az ezredéves ünnepség alkalmával. 3. kiad. Bp. 1896. Lampel. 212 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. A budai várat ábrázoló, aranyozott kiadói egészvászon kötésben a kihajtható tábla sérült, szakadt. Egyébként jó állapotban
18556.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fodor Béla - Horváth Tamás: A másik Buda-Pest. Képeskönyv az elő(d)városokról. Bp., 1996, Delta Kft. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
18557.

Rufpreis:
3 000 HUF

Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 1 térkép (színes, kihajtható Budapest). Kiadói, aranyozott vászonkötésben, gerinc alján és tetején egészen apró kopásnyomokkal,
18558.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. 391p. Kiadói egészvászon-kötés.
18559.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1890 Budapesti Városi Vasút rt. Bp., VIII. az Orczy téri villamos kocsiszín és környékének helyszínrajza a régi utcanevekkel Stáczió utca Köztemető utca, 80x33 cm
18560.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF