Tétel

Katalognummer:

18556.
Beendet 462. Fernauktion
Budapest 150

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Göőz József: Budapest története. Az ezredéves ünnepség alkalmával. 3. kiad. Bp. 1896. Lampel. 212 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. A budai várat ábrázoló, aranyozott kiadói egészvászon kötésben a kihajtható tábla sérült, szakadt. Egyébként jó állapotban

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert