19011.
Beendet 462. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Forteresses Hongrois. Hungarian Fortresses. Bp., [1933], Műemlékek Országos Bizottsága- Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 211+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel. Kiadói harántalakú egészvászon-kötés, gerincen kis sérülés, egyébként jó állapotban