19010.
Beendet 462. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1931], Franklin, 1 (címkép) t.+ 183 p.+ 32 (kétoldalas, fekete-fehér képek) t. Két egészoldalas térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón némi kopással, néhány kissé foltos lappal, az előzéklap és a címkép kijár.