A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Szél Tivadar: Egészségügyi statisztika orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Sérült kiadói egészvászon kötésben.
Sobotta, Johannes: Atlas der deskriptiven Anatomie des Menschen. III. Abteilung. Das Nerven- und Gefässsystem und die Sinnesorgane des Menschen, nebst einem Anhang: Das Lymphgefässsystem des Menschen. Lehmann's medizinische Atlanten Band IV. München, 1907, J. F. Lehmann's Verlag. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, bélyegzésekkel, volt könyvtári példány.
Greguss Gyula: - - összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XI. (jutalom-)kötete. Bp., 1876, K. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.), 1 t. (szerző fényképe, Klösz Gy. felvétele)+ XXX+(2)+376 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., 1939, Novák Rudolf és Társa (Arany János-ny.), 1 t.+ 271+(1) p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.