Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 66

Móra Családi Iránytű sorozat 2 kötete: Annetta Kast-Zahn - Hartmut Morgenroth: Szép álmokat, gyerekek! Mit tegyünk az alvászavar ellen? + Táplálkozási kalauz gyerekeknek. A helyes étkezés játékszabályai. Bp., 2016-2017, Móra. Kiadói papírkötés.
20189.

Rufpreis:
1 600 HUF

20190.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Bendefy-Benda László: Magyar föld II. kötet: A magyarföld szerkezete. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedició Országos Bizottsága, (Elbert és társa-ny.), 208 p.+4 t. (kihajtható térkép.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
20191.

Rufpreis:
1 800 HUF

1997-2000 Geophysical Transactions. Vol. 41. No. 3-4. és Vol. 43. No. 3-4. Szerk.: Hegybíró Zsuzsanna. Bp., 1997-2000., Eötvös Loránd Geophysical Institute of Hungary. Kihajtható táblákkal, térképekkel illusztrált. A 2. számban térkép-melléklettel: A Dunántól tellurikus vezetőképesség térképe/ Telluric conductance map of Transdanubia. Angol nyelven. Kiadói papírkötések, az egyik gerincen kis sérüléssel.
20192.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bernward J. Gottlieb und Alexander Berg: Das Antlitz des Germanischen Arztes in vier Jahrhunderten Berlin, 1942. 212p. 200 képpel. Kiadói gerincén kissé sérült félvászon kötésben
20193.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Berkő Péter: Szülőnők kézikönyve. Remények, kockázatok és boldogság. H.n., 2010, SpringMed Kiadó. Kiadói papírkötés.
20194.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Tauffer Emil: A gyulai m. kir. állami kórház 1924-1929. Gyula, 1929, Kultura Nyomda, széteső állapotban, hiányzó gerinccel.
20195.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

20196.

Rufpreis:
2 400 HUF

20197.

Rufpreis:
2 800 HUF

20198.

Rufpreis:
1 200 HUF

20199.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Szabó István (szerk.): Sertésegészségtan. Bp., 1984, Mezőgazdasági. Kiadói műbőrkötés.
20200.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF