Dr. Krenner István: Betüsoros állategészségügyi lexikon az 1928. évi 19. tc. végrehajtása tárgyában kiadott 100.000/932. F. M. rendeletről. Összeáll.: - - . Szombathely, 1933, Dunántuli Nyomdavállalat Rt., 118+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, régi intézményi bélyegzővel.
Walter H. Chute: Guide to the John G. Shedd Aquarium. Chicago, 1947, John G. Shedd Aquarium. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kis lapszéli foltokkal.
Hoyos János: Sebészi eljárások Ádám Lajos Dr. klinikáján. Sebestyén Gyula előszavával. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, a címlap és az utána következő lap foltos, sérült gerinccel és szakadt borítóval.
Kovács János: A mentés. Kiadói papírkötés. Bp., én.,Vármegyék és Városok Országos Mentőegyesülete, 109+3 p. 4. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, részben hiányos gerinccel.
C. Plinius Secundus: A természet históriája. (A növényekről). Részletek a XII-XXI. kötetből. Vál.: Zánkai Géza. Ford.: Tóth Sándor. Bp., 1987, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.