Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 66

Argenti Döme: Hasonszenvi gyógymód kezdő h. orvosok, művelt nemorvosok használatára és Hahnemann életrajza. Bp., 1877., Szentkirályi és Treutnernál. Rossz, megviselt, széteső állapotban, sérült lapokkal.
20176.

Rufpreis:
2 000 HUF

20177.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Krenner István: Betüsoros állategészségügyi lexikon az 1928. évi 19. tc. végrehajtása tárgyában kiadott 100.000/932. F. M. rendeletről. Összeáll.: - - . Szombathely, 1933, Dunántuli Nyomdavállalat Rt., 118+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, régi intézményi bélyegzővel.
20178.

Rufpreis:
2 400 HUF

20179.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hoyos János: Sebészi eljárások Ádám Lajos Dr. klinikáján. Sebestyén Gyula előszavával. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, a címlap és az utána következő lap foltos, sérült gerinccel és szakadt borítóval.
20181.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balázs Sándor: Termesztett gombáink. Bp., 1982. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
20182.

Rufpreis:
1 400 HUF

Orbán Sándor, Vajda László: Magyarország mohaflórájának kézikönyve. Bp., 1983. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
20183.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Sulyok Katalin: Lajos atya tanácsai. Egy tevékeny élet a gyógyítás szolgálatában. Zöldségeink, gyümölcseink gyógyító ereje. Bp., é.n. Hungalibri Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
20184.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kovács János: A mentés. Kiadói papírkötés. Bp., én.,Vármegyék és Városok Országos Mentőegyesülete, 109+3 p. 4. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, részben hiányos gerinccel.
20185.

Rufpreis:
1 800 HUF

C. Plinius Secundus: A természet históriája. (A növényekről). Részletek a XII-XXI. kötetből. Vál.: Zánkai Géza. Ford.: Tóth Sándor. Bp., 1987, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20186.

Rufpreis:
1 200 HUF

Orovecz Béla-Telbisz Albert: Első segélynyujtás. Bp., 1944., Magyar Vöröskereszt. 9. kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis javítással.
20187.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wonaszek A. Antal: Astronomia. Strampfel-Féle Tudományos Zsebkönyvtár 101. Pozsony - Bp., 1902, Stampfel Károly, 76+4 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, aláhúzásokkal.
20188.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF