20215.
Beendet 462. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Szél Tivadar: Egészségügyi statisztika orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Sérült kiadói egészvászon kötésben.