20160.
Beendet 462. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Littrow, [Joseph Johann von]: Die Wunder des Himmels. Gemeinverständliche Darstellung des Weltsystems. Gemäß dem jetzigen Stande der Wissenschaft neubearbeitet von Dr. Paul Guthnick. Berlin, 1910, W. Herlet. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, néhány lapot és képtáblát kitéptek.