Dr. Adolf Meyer: Brehms Tierleben. 10 kötet. Wien, (cca 1880-1890), Gutenberg-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban.