20161.
Beendet 462. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 800 HUF
Kövesligethy Radó: Mathematikai és csillagászati földrajz. A tudományos földrajz kézikönyvei I. köt. Szerk.: Lóczy Lajos. Bp., 1899, Kogutwicz és Társa Magyar Földrajzi Intézete, XXII+2+911 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső előzéklapnál a kötés javított, hiányzó címlappal (III/IV.), ceruzás bejelölésekkel.