Porzellan

Zahl der Lose: 523

Hollóházi 3 darab tárgy: váza, kutya. Kopással, m: 12-14 cm
11671.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm
11672.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi százszorszép mintás váza, jelzett, matricás, kis kopással, m: 15 cm
11673.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11674.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi Vasutasok Szakszervezete Vasutas kupa '79 dísztál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
11675.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
11676.

Rufpreis:
1 400 HUF

11677.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi "Tokaji nektár anno 1958" porcelán butella, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11678.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Meissen nagy méretű porcelán urna váza, kézzel festett jelenetekkel, Incselkedő puttókkal. Aranyozott fém, fülekkel. fedele nélkül. Jelzett, egyik díszen hiánnyal, m: 28 cm
11679.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Meissen szőlőlevél mintás 19 darabos szervírozó tétel, közte 6 db nagytányér, 8 db kisebb tányér, desszertkínáló, tejszínkiöntő, tejkiöntő, teáskanna, vizeskancsó. Hibátlan, jelzett.
11680.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Meissen 10 darabos szervírozó szett, tálak, kínálók, jelzett, sérülésekkel, d: 19,5-24 cm, 21x21 cm alatt
11682.

Rufpreis:
12 000 HUF

11683.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF