Porzellan Zahl der Lose: 523
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069935
11671
461
Hollóházi 3 darab tárgy: váza, kutya. Kopással, m: 12-14 cm 3100727
11672
461
Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm 3017323
11673
461
2200
Hollóházi százszorszép mintás váza, jelzett, matricás, kis kopással, m: 15 cm
2524490
11674
461
3000694
11675
461
Hollóházi Vasutasok Szakszervezete Vasutas kupa '79 dísztál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
2944815
11676
461
Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
3062112
11677
461
Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutál, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 10,5 cm 3070763
11678
461
Hollóházi "Tokaji nektár anno 1958" porcelán butella, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3092431
11679
461
60000
Meissen nagy méretű porcelán urna váza, kézzel festett jelenetekkel, Incselkedő puttókkal. Aranyozott fém, fülekkel. fedele nélkül. Jelzett, egyik díszen hiánnyal, m: 28 cm 3089126
11680
461
Meissen szőlőlevél mintás 19 darabos szervírozó tétel, közte 6 db nagytányér, 8 db kisebb tányér, desszertkínáló, tejszínkiöntő, tejkiöntő, teáskanna, vizeskancsó. Hibátlan, jelzett. 3100024
11682
461
Meissen 10 darabos szervírozó szett, tálak, kínálók, jelzett, sérülésekkel, d: 19,5-24 cm, 21x21 cm alatt 3093288
11683
461
Meisseni Teichert (Meißen Ofen- und Porzellanmanufaktur 1882-1932) teáskanna. Máz alatti kék festéssel, jelzett, rózsán apró lepattanással 26x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF