Porzellan Zahl der Lose: 523
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3076031
12020
461
1991, Vohenstrauss dísztál, "Lóitatás", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19,5 cm
3076038
12021
461
1989, Seltmann Weiden dísztál, "Tengerparti körút", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
3076019
12022
461
1990, Villeroy & Boch dísztál, Otto Eismann festményének reprodukciójával, jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 20 cm
3076022
12023
461
1993, Weimar dísztál, "A kis konyhatündér", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
3076023
12024
461
1990, Seltmann Weiden dísztál, "Úton a fesztiválra", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
3076028
12025
461
1993, Lilien Porzellan dísztál, "Testvérek", jelzett, sorszámozott, kis kopással, d: 19,5 cm
3071015
12026
461
Schütz Blansko virágcsokor mintás dísztál, jelzett, kopással, d: 23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF