Meissen 10 darabos szervírozó szett, tálak, kínálók, jelzett, sérülése... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1500001/Meissen-10-darabos-szervirozo-szett-talak-kinalok-jelzett-serulesekkel-d-19-5-24-cm-21x21~II3100024
3100024
11682
461
Beschreibung: Meissen 10 darabos szervírozó szett, tálak, kínálók, jelzett, sérülésekkel, d: 19,5-24 cm, 21x21 cm alatt
: nagy_andras