Porzellan Zahl der Lose: 523
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920209
11756
461
2 db francia klasszicizáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 28 cm, 34x22 cm 3058439
11757
461
cca 1860/80, Nagy-Britannia, kínáló, híd mintával. Jelzett: BRITISH felirat, kopással, repedezett mázzal, d:24 cm, m: 5,5 cm
2792729
11758
461
5500
Alt-Wien porcelán bonbonniere jelzett (1835) kézzel festett. kopott. d: 12 cm
3036634
11759
461
4800
3 db Ens virág dísz. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 8 cm- ig 2883747
11760
461
Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm, 3036639
11761
461
Ens virág díszes bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással a rózsán. 18x13 cm
3034262
11762
461
Hatalmas portugál epermintás gyümölcskínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 43 cm
3033662
11763
461
Legyezőkagyló alakú fali posztamens, kis kopással, 31x17x22 cm 2895160
11764
461
900
cca 1920 Bauscher Weiden nagyméretű mélyített kínálótál, jelzéssel, kopásokkal, d:40 cm 2517094
11765
461
6500
2 db kínai porcelántányér, kontúr matricás és kézzel festett, jelzett, erősen kopott, d: 26 cm
3074544
11766
461
Kínai dámát ábrázoló porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 24 cm
3050030
11767
461
Bakonybéli emlék antik fajansz dobozka. Kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF