Porzellan

Zahl der Lose: 523

2 db francia klasszicizáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 28 cm, 34x22 cm
11756.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1860/80, Nagy-Britannia, kínáló, híd mintával. Jelzett: BRITISH felirat, kopással, repedezett mázzal, d:24 cm, m: 5,5 cm
11757.

Rufpreis:
5 000 HUF

11758.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

3 db Ens virág dísz. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 8 cm- ig
11759.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm,
11760.

Rufpreis:
6 000 HUF

11761.

Rufpreis:
5 000 HUF

11762.

Rufpreis:
8 000 HUF

Legyezőkagyló alakú fali posztamens, kis kopással, 31x17x22 cm
11763.

Rufpreis:
1 000 HUF

11764.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

11765.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kínai dámát ábrázoló porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 24 cm
11766.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bakonybéli emlék antik fajansz dobozka. Kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel d: 13 cm
11767.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF