Foto Zahl der Lose: 473
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2852400
14727
461
3200
Photo
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között
3072134
14728
461
Photo
3071973
14729
461
Photo
2689468
14730
461
Photo
cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm
3098675
14731
461
Photo
cca 1900-1940 Hölgyeket, lányokat ábrázoló portrék és csoportképek, 6 db fotó, vegyes állapotban, 16x11 cm és 23x19 cm között 1731185
14732
461
Photo
Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm
2755648
14733
461
30000
Photo
2807390
14734
461
Photo
cca 1960-70 Delegáció látogatása Japánban, fotó, fakeretben, jelzés nélkül, 11,5x16,5 cm
2964377
14735
461
Photo
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
3077112
14736
461
3800
Photo
Régi fotóalbum, félbőr-kötés, fatáblás kötés, 12 db vizitkártya és papírkép., réz verettel hiányos, sérült. 2786487
14737
461
Photo
cca 1970 Szemenyei Tivadar, Bardócz Endre, Szilvásy Z. Kálmán 4 db felvétele, pecséttel jelzett, 18×24 cm
3076004
14738
461
Photo
1982 Omega, Omega... vitrinfotó, 18x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF