Foto

Zahl der Lose: 473

Amatőr fotóalbum "Tavasz, nyár, ősz, tél", 36 db beragasztott vegyes méretű fotóval
14776.

Rufpreis:
1 400 HUF

14777.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1865-1870 Régi fotóalbum, benne nagyrészt fénynyomatokkal és néhány fotóval,25 táblán 50 db. Köztük: Erzsébet osztrák császárné és magyar királyné ('Sisi'), Napoléon Joseph Charles Paul Bonaparte francia és montforti herceg, felesége: Savoyai Mária Klotild, Byron, Voltaire, Alexander Dumas, Rudolf trónörökös, Mária Terézia, Abraham Lincoln és Andrew Johnson amerikai elnökök, és mások. Nagyrészt a táblákon feliratozva. Korabeli egészbőr-album, réz kapoccsal, aranyozott táblaélekkel, 1865-ös bejegyzéssel, kopott borítóval, sérült kötéssel, szétvált, kijáró táblákkal, néhány táblán sérüléssel, egy-egy fotón apró sérülésekkel, album: 14x11x5 cm.
14778.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

14779.

Rufpreis:
1 800 HUF

14780.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF