Foto

Zahl der Lose: 473

1990-es évek filmek 10 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
14739.

Rufpreis:
1 800 HUF

14740.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: események a gyár életéből, ünnepségek, díjátadás, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben, Forte dobozban.
14741.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1980-1990 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte politikusok (Gorbacsov és Mitterrand), stb. 27x19 cm és 25x21 cm körüli méretben, a Szegedi Kenderfonógyár részére címzett borítékban.
14742.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 8 db tabló és csoportkép 20x25 cm
14744.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19 db vegyes fotó
14745.

19 db vegyes fotó

Rufpreis:
2 400 HUF
9

Régi Yost írógép, fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágva, 30x24 cm
14746.

Rufpreis:
1 400 HUF

E. Szabó István (1946-): Hát ez (hogy jön ide)?, 2014. Fotó, digitális nyomat, karton. Jelzett. 70×50 cm
14747.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: munkások, rendezvények, ünnepségek, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben.
14748.

Rufpreis:
2 400 HUF

1930 Beller Rezső báli fotó 24x16 cm
14749.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 Orosz láncos farönkszállító állomás, Arthur Koppel, kartonra kasírozva, feliratozva, sérült sarokkal, kis szakadással, 20x26 cm / Russian chainhaulage Plant for carrying logs from the river, damaged corner, small tear
14750.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kb. 500 db vegyes fotó, dobozban
14751.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF