Foto Zahl der Lose: 473
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750972
14739
461
Photo
1990-es évek filmek 10 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm 2750968
14740
461
Photo
1990-es évek filmek 10 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm 3095194
14741
461
Photo
cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: események a gyár életéből, ünnepségek, díjátadás, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben, Forte dobozban.
3095285
14742
461
Photo
cca 1980-1990 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte politikusok (Gorbacsov és Mitterrand), stb. 27x19 cm és 25x21 cm körüli méretben, a Szegedi Kenderfonógyár részére címzett borítékban.
3095963
14744
461
3400
Photo
cca 1900 8 db tabló és csoportkép 20x25 cm 3095944
14745
461
Photo
3057811
14746
461
Photo
Régi Yost írógép, fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágva, 30x24 cm
3051898
14747
461
Photo
E. Szabó István (1946-): Hát ez (hogy jön ide)?, 2014. Fotó, digitális nyomat, karton. Jelzett. 70×50 cm
3097604
14748
461
Photo
cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: munkások, rendezvények, ünnepségek, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben.
2994781
14749
461
Photo
1930 Beller Rezső báli fotó 24x16 cm
1549246
14750
461
Photo
cca 1890 Orosz láncos farönkszállító állomás, Arthur Koppel, kartonra kasírozva, feliratozva, sérült sarokkal, kis szakadással, 20x26 cm / Russian chainhaulage Plant for carrying logs from the river, damaged corner, small tear
3047424
14751
461
Photo
Kb. 500 db vegyes fotó, dobozban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF