Foto

Zahl der Lose: 473

Fiatal férfi portréja. cca 1890, keményhátú fotó, Holbein Ármin győri műterméből, kis sarokkopással, 10,5x6,5 cm
14583.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 Női portré, keményhátú fotó Rechnitzer zágrábi műterméből, 10,5×6,5 cm
14584.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1870 Bécs, a Magyar Nyugati Vasút (Ungarische Westbahn) közös magyar-osztrák vasúttársaság tisztviselőinek csoportképe, vizitkártya méretben; keményhátú fotó Julius Gertinger műterméből, a hátoldalon feliratozva, 7x11 cm
14585.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

cca 1900 Lovashintó a parkban, keményhátú fotó, egyik sarka sérült, 14,5x11,5 cm
14586.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1925-1960 Vegyes fotó tétel (közte gyerekek, apácák, csoportképek, a Széchenyi-hegyi adótorony, stb.), össz. 35 db fotó, változó méretben és állapotban
14587.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1900-1930 Vegyes német fotó tétel: csoportképek (gyerekek, munkások), sebesült katonák nővérekkel, emlékmű, iskolás kisfiú. Össz. 7 db fotó és fotólap, 10,5x7,5 cm és 16,5x10,5 cm között
14588.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1929-1934 Régi fotók (közte Halászbástya, automobil, portrék), össz. 14 db, többségük kartonra ragasztva, változó méretben és állapotban
14589.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1880 Keményhátú portrék, 5 db, Kozmata Ferenc budapesti műterméből, 20,5×10,5 cm
14590.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1935 Type FA100 típusú cigaretta számláló- és csomagológép, fotó, a hátoldalon német nyelven feliratozva, 15x11,5 cm
14591.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1935 Type FAVIII típusú cigaretta számláló- és csomagológép, fotó, a hátoldalon német nyelven feliratozva, 16,5x10 cm
14592.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1935 Škoda-Popov Type B2 típusú cigarettacsomagoló gép, fotó, a hátoldalon német nyelven feliratozva, "Jaross és Bittera vasutfelszerelési és kereskedelmi vállalat Budapest" bélyegzővel, 16,5x11 cm
14593.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Színésznő legyezővel, keményátú fotó Sonntag műterméből, 20,5×10 cm
14594.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF