Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 54

19623.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csak szolgálati használatra! Iratok a Horthy-Hadsereg történetéhez 1919-1938. Szerk.: Hetés Tibor - Morva Tamásné. Bp., 1968, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal. Megjelent 3000 példányban.
19624.

Rufpreis:
1 200 HUF

Peter Young (szerk.): A modern kor híres csatái. Pécs, é.n., Alexandra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
19625.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp., 1983, Zrínyi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19626.

Rufpreis:
1 600 HUF

Official Arms and Armour Review 1981. Lyle Publications, 1981. London. 414p.. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. Fegyverek, kések árazott képes katalógusa Thomas Dudley Cabot (1897-1995) amerikai üzletember, filantróp, CIA ügynök autográf aláírásával?
19627.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. (Kispest, 1947), Körmendy, 1 t.+ 272 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval.
19628.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF