Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 54

19599.

Rufpreis:
4 000 HUF

19600.

Rufpreis:
3 000 HUF

19601.

Rufpreis:
2 800 HUF

Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19602.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csallóközi-Gabler: Tavaszi hadjárat. Lovastúra elődeink nyomában. Jászberény, 1991, Lehel Hűtőgépgyár Nyomdája. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19603.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok - Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp., Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
19604.

Rufpreis:
2 800 HUF

Soós Zoltán: Kútölők. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Soós Zoltán (1935-2015) költő által DEDIKÁLT példány.
19605.

Rufpreis:
1 600 HUF

Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
19606.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marton Boldizsár. Muzulmán sírokon. Egy I. világháborús tiszt naplójából. Összeáll.: - -. Hauteville, é.n., Parvis, 162+2 p.+1 t. (térkép.) Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
19607.

Rufpreis:
1 800 HUF

Meier, Friedrich: Kriegsmarine am Feind. Ein Bildbericht über den deutschen Freiheitskampf zur See von - - . Berlin, 1940, Erich Klinghammer. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
19608.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. A második hadsereg hadsegítő céljai javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 32 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú, kopott, sérült és hiányos félvászon mappában, erősen foltos táblákkal. 36 táblával lenne teljes. 32x23 cm.
19609.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 militária könyv: A honvédelem négy éve 1998-2002. Szerk.: Holló József. Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. + Millenium és a hadsereg. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
19610.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF