Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. és V. kötet, III. köt.: A magyar föld, 470 p., V. köt.: Művészet, sport, statisztika, 420 p. Bp., (1929), Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, Gerincén sérült aranyozott kiadói félbőr-kötésekben,
Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok - Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp., Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
Soós Zoltán: Kútölők. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Soós Zoltán (1935-2015) költő által DEDIKÁLT példány.
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
Meier, Friedrich: Kriegsmarine am Feind. Ein Bildbericht über den deutschen Freiheitskampf zur See von - - . Berlin, 1940, Erich Klinghammer. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. A második hadsereg hadsegítő céljai javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 32 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú, kopott, sérült és hiányos félvászon mappában, erősen foltos táblákkal. 36 táblával lenne teljes. 32x23 cm.