Bücher: Militaria Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3095931
19611
461
Books: Military
Kozma Miklós: Egy csapattiszt naplója 1914-1918. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban. 3097046
19612
461
Books: Military
Alexander, Caroline: Die Endurance: Shackletons legendäre Expedition in die Antarktis Berliner Taschenbuch Verl 1998. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
3090637
19613
461
Books: Military
Jürgen Gebauer - Egon Krenz: Marine Enzyklopädie. Berlin, 1994, Brandenburgisches Verlagshaus. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3090636
19614
461
Books: Military
Militärtechnik in den Technik Museen Sinsheim und Speyer. Uniformen - Waffen - Panzer - Kraftfahrzeuge - Lokomotiven - Flugzeuge. Sinsheim, [2007], Motorbuch-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 3090151
19615
461
Books: Military
Ajtay Endre et al: A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Bp., é. n., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Számos érdekes képpel és írással. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, sérült kötéssel, címlap hiányzik, néhány lap kijár 3091632
19616
461
Books: Military
K. K. Rokosszovszkij: Katonai kötelesség. Ford.: Nyírő József. Bp., 1971, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3043580
19617
461
Books: Military
Tóth Ágoston honvéd ezredes a katona és térképész (1812-1889). Szerk.: Bak Antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. 3038446
19618
461
Books: Military
Vu-Ce: A háború útja. Terebess, Budapest, 1999, újszerű, szép állapotban
3074018
19619
461
Books: Military
Domonkos István: A harcos levele falujához. Tábori levelek. Negyedik levél. Bp., Élet, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés
3099208
19620
461
Books: Military
Eszényi József: A Magyar Királyi Honvédség altiszti kara 1920-1944. Bp., 1994, Püski. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
3099085
19621
461
Books: Military
Vandra Ferenc: Leventesors. Honismereti Könyvtár. Veszprém, 1996, Veszprém Megyei Honismereti Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
3098580
19622
461
Books: Military
Gál Sándor: Szuronyvítan a gyalogság számára. H.n., é.n., Sygnatura Kft. Reprint kiadás. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés. Az 1848-as kiadás (Pest, Kozma Vazul) reprintje. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF