Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 54

Kozma Miklós: Egy csapattiszt naplója 1914-1918. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.
19611.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alexander, Caroline: Die Endurance: Shackletons legendäre Expedition in die Antarktis Berliner Taschenbuch Verl 1998. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
19612.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jürgen Gebauer - Egon Krenz: Marine Enzyklopädie. Berlin, 1994, Brandenburgisches Verlagshaus. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19613.

Rufpreis:
2 000 HUF

Militärtechnik in den Technik Museen Sinsheim und Speyer. Uniformen - Waffen - Panzer - Kraftfahrzeuge - Lokomotiven - Flugzeuge. Sinsheim, [2007], Motorbuch-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19614.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ajtay Endre et al: A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Bp., é. n., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Számos érdekes képpel és írással. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, sérült kötéssel, címlap hiányzik, néhány lap kijár
19615.

Rufpreis:
2 800 HUF
23

K. K. Rokosszovszkij: Katonai kötelesség. Ford.: Nyírő József. Bp., 1971, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19616.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Ágoston honvéd ezredes a katona és térképész (1812-1889). Szerk.: Bak Antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
19617.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vu-Ce: A háború útja. Terebess, Budapest, 1999, újszerű, szép állapotban
19618.

Rufpreis:
1 200 HUF

Domonkos István: A harcos levele falujához. Tábori levelek. Negyedik levél. Bp., Élet, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés
19619.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eszényi József: A Magyar Királyi Honvédség altiszti kara 1920-1944. Bp., 1994, Püski. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19620.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vandra Ferenc: Leventesors. Honismereti Könyvtár. Veszprém, 1996, Veszprém Megyei Honismereti Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19621.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gál Sándor: Szuronyvítan a gyalogság számára. H.n., é.n., Sygnatura Kft. Reprint kiadás. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés. Az 1848-as kiadás (Pest, Kozma Vazul) reprintje.
19622.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF