https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 37

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nagyiván Gábor: Bridzsmánia. hn.,2004, Alfadat Press. Kiadói kartonált papírkötés. + Charles H. Goren presents the Precision System of Contract Bridg Bidding. Edited by. Robert B. Ewen. New York, 1974, Chancellor Hall LTD. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, címlap sarkán hiánnyal.
1
19246.

Nagyiván Gábor: Bridzsmánia. hn.,2004, Alfadat Press. Kiadói kartonált papírkötés. + Charles H. Goren presents the Precision System of Contract Bridg Bidding. Edited by. Robert B. Ewen. New York, 1974, Chancellor Hall LTD. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, címlap sarkán hiánnyal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rendőrségi Sportalmanach. Szemelvények a Magyar Rendőrség Olimpiai, Világ- és Európa-Bajnokainak Arcképcsarnokából. Budapest, 2010, ORFK OKI Rendészeti Szervek Kiképző Központja-Magyar Rendészeti Sportszövetség, 77 p. Kiadói kemény papírkötés.
1
19247.

Rendőrségi Sportalmanach. Szemelvények a Magyar Rendőrség Olimpiai, Világ- és Európa-Bajnokainak Arcképcsarnokából. Budapest, 2010, ORFK OKI Rendészeti Szervek Kiképző Központja-Magyar Rendészeti Sportszövetség, 77 p. Kiadói kemény papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2 db asztalitenisszel foglalkozó könyv. Komlósi Gábor (szerk.): 90 éves a magyar asztalitenisz szövetség + Lévai György (szerk): Statisztika, a világ legeredményesebb sportcsapatának krónikája 1954-2010.
1
19248.

2 db asztalitenisszel foglalkozó könyv. Komlósi Gábor (szerk.): 90 éves a magyar asztalitenisz szövetség + Lévai György (szerk): Statisztika, a világ legeredményesebb sportcsapatának krónikája 1954-2010.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Róna István: Ember a csúcson. Világhírű hegymászók nagy élményei. Útikalandok 53. Bp., 1965., Útikalandok. Átkötött egészvászon-kötés.
1
19249.

Róna István: Ember a csúcson. Világhírű hegymászók nagy élményei. Útikalandok 53. Bp., 1965., Útikalandok. Átkötött egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
1
19250.

Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Homonnay Géza: A magyar bridzs krónikája. Bp.,én., Melánia Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19251.

Homonnay Géza: A magyar bridzs krónikája. Bp.,én., Melánia Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frenkl Róbert - Gallov Rezső: Mi történt Athénban? Doppingtitkok nyomában. Az egyik szerző, Frenkl Róbert által DEDIKÁLT példány! Bp., 2004., Paracelsus. Kiadói papírkötés.
1
19252.

Frenkl Róbert - Gallov Rezső: Mi történt Athénban? Doppingtitkok nyomában. Az egyik szerző, Frenkl Róbert által DEDIKÁLT példány! Bp., 2004., Paracelsus. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dombi Lőrinc: Selyemkupolák. Fejezetek az ejtőernyő történetéből. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kis lapszéli ázásnyomokkal.
1
19253.

Dombi Lőrinc: Selyemkupolák. Fejezetek az ejtőernyő történetéből. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kis lapszéli ázásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Nagy Loránd: A labdarúgás szabálykönyve. Országos Testnevelési és Sportbizottság. Bp., 1955, Sport Lap- és Könyvkiadó, 263+(1) p. Kiadói papírkötés.
1
19254.

Dr. Nagy Loránd: A labdarúgás szabálykönyve. Országos Testnevelési és Sportbizottság. Bp., 1955, Sport Lap- és Könyvkiadó, 263+(1) p. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1988 A stadion-sztori. Szemelvények a Népstadion és intézményei harmincöt éves krónikájából 1953-1988. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis folttal, 66+(2) p.
1
19255.

1988 A stadion-sztori. Szemelvények a Népstadion és intézményei harmincöt éves krónikájából 1953-1988. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis folttal, 66+(2) p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wilson, Arnie: A világ síparadicsomai. Bp., 2004, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
19256.

Wilson, Arnie: A világ síparadicsomai. Bp., 2004, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.
1
19257.

Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse