Dorogi László: A küzdelem igazsága. Zsivótzky, az évszázad magyar atlétája. Bp., 2000, Print City. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb saroktöréssel. A szerző által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
Nagy Béla 5 műve: FTC napló 1921-1925, 1925-1927, 1928-1930, 1931-1933. + Fraditsák. Az FTC labdarúgói 1900-1980. Zalaegerszeg - Bp., 1977-1978-1981, Magyar Hirdető - Egyetemi-ny. Az FTC napló 1931-1933. Nagy Béla által ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés.
Pap Jakab: A billiárdjáték kézikönyve. Függelékül: a játék nemzetközi szabályai és a bíráskodás nemzetközi szabályai. Bp.,én.,Delta. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
Székely Jenő: Amit minden sakkozónak tudnia kell. Magyar Sakkvilág Könyvtára IV. köt. Kecskemét, [1933], Magyar Sakkvilág, 36 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1941], Pantheon, 368 p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes állapotban, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, szétvált gerinccel, foltos lapélekkel.
The Stadium Tour Experience. The Tottenham Experience. Official Book. Editor: Jim Drewett. London, 2019, Tottenhalm Hotspur Football Club. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.