https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 37

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dorogi László: A küzdelem igazsága. Zsivótzky, az évszázad magyar atlétája. Bp., 2000, Print City. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb saroktöréssel. A szerző által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
1
19234.

Dorogi László: A küzdelem igazsága. Zsivótzky, az évszázad magyar atlétája. Bp., 2000, Print City. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb saroktöréssel. A szerző által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.
1
19235.

A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kerezsi Endre: Gimnasztika. Segédedzői Tanfolyam Anyaga. Bp., 1976, OTSH Testnevelési és Sport Főosztály. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
1
19236.

Kerezsi Endre: Gimnasztika. Segédedzői Tanfolyam Anyaga. Bp., 1976, OTSH Testnevelési és Sport Főosztály. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Béla 5 műve: FTC napló 1921-1925, 1925-1927, 1928-1930, 1931-1933. + Fraditsák. Az FTC labdarúgói 1900-1980. Zalaegerszeg - Bp., 1977-1978-1981, Magyar Hirdető - Egyetemi-ny. Az FTC napló 1931-1933. Nagy Béla által ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés.
1
19237.

Nagy Béla 5 műve: FTC napló 1921-1925, 1925-1927, 1928-1930, 1931-1933. + Fraditsák. Az FTC labdarúgói 1900-1980. Zalaegerszeg - Bp., 1977-1978-1981, Magyar Hirdető - Egyetemi-ny. Az FTC napló 1931-1933. Nagy Béla által ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pap Jakab: A billiárdjáték kézikönyve. Függelékül: a játék nemzetközi szabályai és a bíráskodás nemzetközi szabályai. Bp.,én.,Delta. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
1
19238.

Pap Jakab: A billiárdjáték kézikönyve. Függelékül: a játék nemzetközi szabályai és a bíráskodás nemzetközi szabályai. Bp.,én.,Delta. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Barcza Gedeon: Nagymesterverseny Tóth László emlékére. (Kecskemét, 1966. május 11-12). Kecskemét, 1966, Bács-Kiskun megyei Sakkhíradó, 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. + 1958 Kalocsa, a Spartacus Sportkör oklevele Czár János részére, városi sakkversenyen elért I. helyezésért. (Tóth László (1895-1964) sakkozó, újságíró, 1944 és 1948 között Kecskemét polgármestere, haláláig a helyi sajtó sakkrovatának vezetője. Halála után Czár János vette át (Gimes Györggyel) a kecskeméti sakkirodalom fenntartását.)
1
19239.

Barcza Gedeon: Nagymesterverseny Tóth László emlékére. (Kecskemét, 1966. május 11-12). Kecskemét, 1966, Bács-Kiskun megyei Sakkhíradó, 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. + 1958 Kalocsa, a Spartacus Sportkör oklevele Czár János részére, városi sakkversenyen elért I. helyezésért. (Tóth László (1895-1964) sakkozó, újságíró, 1944 és 1948 között Kecskemét polgármestere, haláláig a helyi sajtó sakkrovatának vezetője. Halála után Czár János vette át (Gimes Györggyel) a kecskeméti sakkirodalom fenntartását.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
1
19240.

Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székely Jenő: Amit minden sakkozónak tudnia kell. Magyar Sakkvilág Könyvtára IV. köt. Kecskemét, [1933], Magyar Sakkvilág, 36 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
1
19241.

Székely Jenő: Amit minden sakkozónak tudnia kell. Magyar Sakkvilág Könyvtára IV. köt. Kecskemét, [1933], Magyar Sakkvilág, 36 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1941], Pantheon, 368 p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes állapotban, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.
1
19242.

Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1941], Pantheon, 368 p. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes állapotban, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, szétvált gerinccel, foltos lapélekkel.
1
19243.

Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, szétvált gerinccel, foltos lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
The Stadium Tour Experience. The Tottenham Experience. Official Book. Editor: Jim Drewett. London, 2019, Tottenhalm Hotspur Football Club. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19244.

The Stadium Tour Experience. The Tottenham Experience. Official Book. Editor: Jim Drewett. London, 2019, Tottenhalm Hotspur Football Club. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Jocha Károly: Bronzérmes győztesek. Bp., 2010, Geo sport. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19245.

Jocha Károly: Bronzérmes győztesek. Bp., 2010, Geo sport. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse