https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 37

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ebersberg, Josef Sigmund: Das edle Whist, wie man es in den besten Gesellschaften spielt. Pesth, 1841, Verlag von Conrad Adolph Hartleben. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
19222.

Ebersberg, Josef Sigmund: Das edle Whist, wie man es in den besten Gesellschaften spielt. Pesth, 1841, Verlag von Conrad Adolph Hartleben. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aime Jacquet: Ma vie pour une étoile. A szerző, Aimé Jacquet (1941-) francia labdarúgóedző, a 1998-ban világbajnokságot nyert francia csapat szövetségi kapitánya által DEDIKÁLT példány. Paris, 1999, Robert Laffont-Plon. Francia nyelven. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19223.

Aime Jacquet: Ma vie pour une étoile. A szerző, Aimé Jacquet (1941-) francia labdarúgóedző, a 1998-ban világbajnokságot nyert francia csapat szövetségi kapitánya által DEDIKÁLT példány. Paris, 1999, Robert Laffont-Plon. Francia nyelven. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boros Sándor-Lindner László: Magyar sakkfeladvány antológia.  A magyar feladványszerzésre vonatkozó adatok és legszebb magyar feladványok gyűjteménye. Szerk.: - -. [Kecskemét], 1939. Magyar Sakkvilág, 217+3 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, a 16-17. oldal között a kötés sérült. Ritka!
1
19224.

Boros Sándor-Lindner László: Magyar sakkfeladvány antológia. A magyar feladványszerzésre vonatkozó adatok és legszebb magyar feladványok gyűjteménye. Szerk.: - -. [Kecskemét], 1939. Magyar Sakkvilág, 217+3 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, a 16-17. oldal között a kötés sérült. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Sport Enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve I-II. kötet. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kiadói egészvászon kötés, néhol ceruzás aláhúzással, kopottas állapotban.
1
19225.

A Sport Enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve I-II. kötet. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kiadói egészvászon kötés, néhol ceruzás aláhúzással, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jocha Károly: Athén előtt. Ötkarikás beszélgetések. Bp., 2003, Geo Sport, kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált.
1
19226.

Jocha Károly: Athén előtt. Ötkarikás beszélgetések. Bp., 2003, Geo Sport, kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1
19227.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált.   ///  "Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta."
1
19228.

Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált. /// "Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garth Hattingh: Hegymászók kézikönyve. Bp., 1999. Park. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
19229.

Garth Hattingh: Hegymászók kézikönyve. Bp., 1999. Park. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Endrei Judit: Kemény üzenetek. Beszélgetések Kemény Dénessel, a magyar vízilabda válogatott szövetségi kapitányával. (DEDIKÁLT). H.n., 2011, Endrei Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés. Kemény Dénes (1954- ) vízilabdázó, edző, szövetségi kapitány által DEDIKÁLT példány.
1
19230.

Endrei Judit: Kemény üzenetek. Beszélgetések Kemény Dénessel, a magyar vízilabda válogatott szövetségi kapitányával. (DEDIKÁLT). H.n., 2011, Endrei Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés. Kemény Dénes (1954- ) vízilabdázó, edző, szövetségi kapitány által DEDIKÁLT példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Peterdi Pál - Szántó György - Szombathy István: A sport csillagai. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Szepes Béla rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
1
19231.

Peterdi Pál - Szántó György - Szombathy István: A sport csillagai. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Szepes Béla rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Peterdi Pál - Ardai Aladár: Ez történet Tokióban. Bp., 1964, Sport. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
1
19232.

Peterdi Pál - Ardai Aladár: Ez történet Tokióban. Bp., 1964, Sport. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
19233.

Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse