Ebersberg, Josef Sigmund: Das edle Whist, wie man es in den besten Gesellschaften spielt. Pesth, 1841, Verlag von Conrad Adolph Hartleben. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Aime Jacquet: Ma vie pour une étoile. A szerző, Aimé Jacquet (1941-) francia labdarúgóedző, a 1998-ban világbajnokságot nyert francia csapat szövetségi kapitánya által DEDIKÁLT példány. Paris, 1999, Robert Laffont-Plon. Francia nyelven. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Boros Sándor-Lindner László: Magyar sakkfeladvány antológia. A magyar feladványszerzésre vonatkozó adatok és legszebb magyar feladványok gyűjteménye. Szerk.: - -. [Kecskemét], 1939. Magyar Sakkvilág, 217+3 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, a 16-17. oldal között a kötés sérült. Ritka!
Jocha Károly: Athén előtt. Ötkarikás beszélgetések. Bp., 2003, Geo Sport, kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált.
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált. /// "Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta."
Endrei Judit: Kemény üzenetek. Beszélgetések Kemény Dénessel, a magyar vízilabda válogatott szövetségi kapitányával. (DEDIKÁLT). H.n., 2011, Endrei Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés. Kemény Dénes (1954- ) vízilabdázó, edző, szövetségi kapitány által DEDIKÁLT példány.
Peterdi Pál - Szántó György - Szombathy István: A sport csillagai. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Szepes Béla rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
Peterdi Pál - Ardai Aladár: Ez történet Tokióban. Bp., 1964, Sport. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.