19250.
Beendet 459. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.