Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 62

Halasy-Nagy József: Korunk szelleme. Bp., [1936], Dante, 200 p. Kiadói papírkötés, sérült, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
20352.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halasy-Nagy József: Történeti bevezetés a filozófiába. Bp., 1942, Pantheon, 183+(7) p. Javított félvászon-kötés, rossz állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
20353.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szemere Samu: Spengler filozófiája. Mindent tudok könyvtár 10. Bp., én., BÉTA. Kiadói papírkötés.
20354.

Rufpreis:
1 400 HUF

Leszek Kolakowski: Újabb kis előadások nagy kérdésekről. Ford.: Pályi András. Bp., 2000, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20355.

Rufpreis:
1 400 HUF

Keserű Tibor: Személytelen ember, személytelen állam. Esszé, értekezéstöredékek és arcképek. Bp., 1932, Budai könyvnyomda, 98 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
20356.

Rufpreis:
1 000 HUF

Henkey Gyula: A Kárpát-medence népeinek etnikai embertani képe. Léva, 1933., Magyar Ifjúság Érdekeit Védő Szövetség, 2.  Kiadói papírkötés.
20357.

Rufpreis:
1 800 HUF

Néprajzi előadások I-II. Szerk.: Filep Antal. Bp., 1976, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban. (A borító hátoldalán postai küldeményként címezve, elküldve).
20358.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sz. Bíró Zoltán: Putyin Oroszországa. Progress Könyvek. Bp., 2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
20359.

Rufpreis:
1 800 HUF

Petr Pithart: Hatvannyolc. Ford.: Gál Jenő. Pozsony, 1993, Kalligram. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
20360.

Rufpreis:
1 400 HUF

Georg Simmel: A kacérság lélektana. Veszedelmes Viszonyok. Bp., 1990, Atlantisz - Medvetánc. Kiadói papírkötés.
20361.

Rufpreis:
1 400 HUF

Henri Bergson: A nevetés. Tanulmány a komikum jelentéséről és négy lélektani értekezés. Fordította és bevezetéssel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Félvászon- kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20362.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

Immanuel Kant: Az ítélőerő kritikája. Bp., 1979, Akadémiai. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
20363.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF