Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3072712
20352
459
Books: Social sciences
Halasy-Nagy József: Korunk szelleme. Bp., [1936], Dante, 200 p. Kiadói papírkötés, sérült, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. 3072471
20353
459
Books: Social sciences
Halasy-Nagy József: Történeti bevezetés a filozófiába. Bp., 1942, Pantheon, 183+(7) p. Javított félvászon-kötés, rossz állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban. 3049829
20354
459
Books: Social sciences
Szemere Samu: Spengler filozófiája. Mindent tudok könyvtár 10. Bp., én., BÉTA. Kiadói papírkötés. 3004620
20355
459
Books: Social sciences
Leszek Kolakowski: Újabb kis előadások nagy kérdésekről. Ford.: Pályi András. Bp., 2000, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3052896
20356
459
Books: Social sciences
Keserű Tibor: Személytelen ember, személytelen állam. Esszé, értekezéstöredékek és arcképek. Bp., 1932, Budai könyvnyomda, 98 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
3074795
20357
459
Books: Social sciences
Henkey Gyula: A Kárpát-medence népeinek etnikai embertani képe. Léva, 1933., Magyar Ifjúság Érdekeit Védő Szövetség, 2. Kiadói papírkötés. 3022351
20358
459
Books: Social sciences
Néprajzi előadások I-II. Szerk.: Filep Antal. Bp., 1976, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban. (A borító hátoldalán postai küldeményként címezve, elküldve).
3073610
20359
459
Books: Social sciences
Sz. Bíró Zoltán: Putyin Oroszországa. Progress Könyvek. Bp., 2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
3073524
20360
459
Books: Social sciences
Petr Pithart: Hatvannyolc. Ford.: Gál Jenő. Pozsony, 1993, Kalligram. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
3059164
20361
459
Books: Social sciences
Georg Simmel: A kacérság lélektana. Veszedelmes Viszonyok. Bp., 1990, Atlantisz - Medvetánc. Kiadói papírkötés.
3049878
20362
459
Books: Social sciences
Henri Bergson: A nevetés. Tanulmány a komikum jelentéséről és négy lélektani értekezés. Fordította és bevezetéssel ellátta: Dr. Dienes Valéria. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Félvászon- kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 3073563
20363
459
Books: Social sciences
Immanuel Kant: Az ítélőerő kritikája. Bp., 1979, Akadémiai. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF