Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 62

Noszlopi László: A meghamisított szellem korszaka. Bp., é.n, Pantheon, 139+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
20364.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, modern papírkötésben.
20365.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Gartner Pál: Ösztön, kultúra, illúziók. Az ember harca a civilizáció rabságában. Bp., 1934, Novák Rudolf és Társa (Arany János-ny.), 136+(8) p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval, belül jó állapotban, felvágatlan példány.
20366.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Szabó László : Az amerikai sajtó szabadsága. Bp., 1929, szerzői kiadás (Pécs, Pécsi Irodalmi és Könyvnyomda Rt.), 80 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés.
20367.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lakner Zoltán et al.: Frontsebészet. A köztársaság utolsó kormánya. Bp., 2019, Telegráf. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20368.

Rufpreis:
1 800 HUF

1939 Kisebbségvédelem. A Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Kisebbségjogi Intézetének folyóirata. II. évf. 4-5. sz. Szerk.: Elekes Dezső. Bp., 1939, Fővárosi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos.
20369.

Rufpreis:
1 200 HUF

Duka János: Üti páké barátost. Csúfolódó székely népköltészet. Csíkszereda, 1995, Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20370.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Péchy Henrik: A neokapitalista világrend képe. A ,,neokapitalizmus" gyakorlati alkalmazása. Bp., [1932], szerzői kiadás (Ábrahám és Sugár, Bagó M. és Fia Utóda-ny.), 126+(2) p.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a mellékleten kisebb szakadással, foltokkal.
20371.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hegymegi Kiss Pál: A magyar közigazgatás demokratikus átszervezéséről. (DEDIKÁLT). Debrecen, 1924, Hegedűs és Sándor-ny., 118+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a borítón és néhány lapon kisebb foltokkal. A szerző, Hegymegi Kiss Pál (1885-1950) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, belügyminisztériumi főtanácsos által DEDIKÁLT példány.
20372.

Rufpreis:
1 400 HUF

20373.

Rufpreis:
1 600 HUF

Méray-Horváth Károly: Társadalomtudomány mint természettudomány. Bp., 1912, Athenaeum. Kissé kopott vászonkötésben.
20374.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Péter - Zuh Deodáth (szerk.): Az új Husserl. L'Harmattan, 2011, kiadói papírkötés, jó állapotban.
20375.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF