Kovách Aladár: Az "első-segítség-nyujtás" rövid vázlata. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda Rt. Korabeli reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis hiánnyal.
Bernhardt László: A mi szakácskönyvünk. Bp., é.n., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Számozott, 435. (?) sz. példány! Kiadói műbőr kötés, borítón hátoldalán kopásnyomokkal. Minikönyv.
Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelési rádiótanfolyam Budapest, 1936, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság, 84 p., Laza, sérült félvászon kötésben
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal.