https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kovách Aladár: Az "első-segítség-nyujtás" rövid vázlata. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda Rt. Korabeli reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis hiánnyal.
1
20148.

Kovách Aladár: Az "első-segítség-nyujtás" rövid vázlata. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda Rt. Korabeli reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis hiánnyal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Uj Oetker receptek. Bp.,1936, Tolnai-ny., 15+1 p.
1
20149.

Uj Oetker receptek. Bp.,1936, Tolnai-ny., 15+1 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Váli Pál: Baracktermesztés. Bp., 1948. Északvármegyei gyümölcs- és Szőlőtermelők Egyesülete, foltos papírkötésben.
1
20150.

Váli Pál: Baracktermesztés. Bp., 1948. Északvármegyei gyümölcs- és Szőlőtermelők Egyesülete, foltos papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bernhardt László: A mi szakácskönyvünk. Bp., é.n., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Számozott, 435. (?) sz. példány! Kiadói műbőr kötés, borítón hátoldalán kopásnyomokkal. Minikönyv.
1
20151.

Bernhardt László: A mi szakácskönyvünk. Bp., é.n., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Számozott, 435. (?) sz. példány! Kiadói műbőr kötés, borítón hátoldalán kopásnyomokkal. Minikönyv.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db receptkönyv: Tapas. Kicsi, változatos és tipikusan spanyol. Köln, é.n., Naumann & Göbel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Saját készítésű pralinék és bonbonok. Ford.: Mag-Gadácsi Veronika. Pécs, 2012, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20152.

2 db receptkönyv: Tapas. Kicsi, változatos és tipikusan spanyol. Köln, é.n., Naumann & Göbel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Saját készítésű pralinék és bonbonok. Ford.: Mag-Gadácsi Veronika. Pécs, 2012, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iohannes Stirling: Lexikon nominum herbarum, arborum fruticumque linguae latinae. Volumen I-II. köt. Ex fontibus Latinitatis ante saeculum XVII scriptis collegit et descriptionibus botanicis illustravit. A mű 4 kötetben teljes. Bp., 1995-1997,Enciklopédia Kiadó. Latin, angol, német és francia nyelvű előszóval. Latin nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
1
20153.

Iohannes Stirling: Lexikon nominum herbarum, arborum fruticumque linguae latinae. Volumen I-II. köt. Ex fontibus Latinitatis ante saeculum XVII scriptis collegit et descriptionibus botanicis illustravit. A mű 4 kötetben teljes. Bp., 1995-1997,Enciklopédia Kiadó. Latin, angol, német és francia nyelvű előszóval. Latin nyelven. Kiadói műbőr-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelési rádiótanfolyam Budapest, 1936, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság, 84 p., Laza, sérült félvászon kötésben
1
20154.

Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelési rádiótanfolyam Budapest, 1936, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság, 84 p., Laza, sérült félvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Asszonyok aranykönyve II. kötet. Bp., é.n.,Tündérujjak. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopással
1
20155.

Asszonyok aranykönyve II. kötet. Bp., é.n.,Tündérujjak. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mosoni Péter: Borkultúra borászati alapokkal. 2001, Szent István Egyetem, Gödöllő, kiadói papírkötés.
1
20156.

Mosoni Péter: Borkultúra borászati alapokkal. 2001, Szent István Egyetem, Gödöllő, kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
1
20157.

Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.
1
20158.

A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal.
1
20159.

Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse