Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

Dr. Kadocsa Gyula: Védekezés a gabonalegyek ellen. Összeáll.: - - . M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter - Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálat 34. sz. Bp., 1943, (,,Pátria"-ny.), 14+(2) p. Egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
20135.

Rufpreis:
2 000 HUF

Váncza - A mi süteményes könyvünk. Ismertető füzet. Bp., én. (1929-1930 k.), Hungária Rt.-ny., 8 sztl. lev. Benne korabeli reklámokkal is. Benne 2 db "Központi Buffet" étkezési jeggyel. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20136.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vízvári Mariska szakácskönyve. 1000 recept. Új, bővített kiadás. Bp., [1944], Rozsnyai Károly, 460 p. Átkötött papírkötésben, rossz állapotban, sérült lapszélekkel.
20137.

Rufpreis:
1 600 HUF

Méz a konyhába. Ford.: Vasile Gál Ilona. Bukarest, 1986, Apimondia. Kiadói papírkötés.
20138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Király Ferenc (szerk.): A mezőgazdaság és az élelmiszeripar szolgálatában. Bp., 1981, MEZŐGÉPTRÖSZT. 190 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20139.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Berczeller Lászó: A tápszerhatástan alapvonalai. Bp., 1923, Athenaeum, 191+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lapon ceruzás firkával.
20141.

Rufpreis:
1 400 HUF

20142.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ujváry Sándor: Konyhaművészet. Ujváry Sándor szakácskönyve. Bp., én., Országos Magyar Szakácsművészeti és Házicukrászati Főzőtanfolyam. Átkötött modern kemény-kötés, restaurált lapokkal.
20143.

Rufpreis:
2 400 HUF

A terménybeszolgáltatás új rendje. Szerk.: Szakáts Kálmán. Szász Lajos előszavával. Bp., 1944.,Athenaeum, 472 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20144.

Rufpreis:
2 400 HUF

H. Schwind: Unser Haushuhn. Monographien unser Haustiere. Vierter Band. Stuttgart,én.,Kosmos. Német nyelven. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban: foltos.
20145.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prof. Dr. Ostertag - Breidert - Kaestner - Krautstrunk: Untersuchungen über die klinische und bakteriologische Feststellung der Tuberkulose des Rindes. Bp., 1905, Richard Schoetz. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20146.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
20147.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF