Dr. Kadocsa Gyula: Védekezés a gabonalegyek ellen. Összeáll.: - - . M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter - Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálat 34. sz. Bp., 1943, (,,Pátria"-ny.), 14+(2) p. Egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
Váncza - A mi süteményes könyvünk. Ismertető füzet. Bp., én. (1929-1930 k.), Hungária Rt.-ny., 8 sztl. lev. Benne korabeli reklámokkal is. Benne 2 db "Központi Buffet" étkezési jeggyel. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Király Ferenc (szerk.): A mezőgazdaság és az élelmiszeripar szolgálatában. Bp., 1981, MEZŐGÉPTRÖSZT. 190 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Dr. Berczeller Lászó: A tápszerhatástan alapvonalai. Bp., 1923, Athenaeum, 191+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lapon ceruzás firkával.
Ujváry Sándor: Konyhaművészet. Ujváry Sándor szakácskönyve. Bp., én., Országos Magyar Szakácsművészeti és Házicukrászati Főzőtanfolyam. Átkötött modern kemény-kötés, restaurált lapokkal.
Prof. Dr. Ostertag - Breidert - Kaestner - Krautstrunk: Untersuchungen über die klinische und bakteriologische Feststellung der Tuberkulose des Rindes. Bp., 1905, Richard Schoetz. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.