Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

Grabner Emil: A szőlő trágyázása. Bp., 1911, Műtrágyát Értékesítő Szövetkezet (Hornyánszky-ny.), 52+(4) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, penészfoltos lapokkal.
20123.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Kádár Gyula (szerk.): Borászat. Budapest, 1973, Mezőgazdasági, 549 p. 3. teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói műbőrkötésben, kiadói kissé sérült papír védőbortóval.
20124.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szaporításra engedélyezett szőlő- és gyümölcsfajták jegyzéke 1979/80. Bp., 1979, Országos Mezőgazdasági Fajtakísérleti Intézet. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20125.

Rufpreis:
1 600 HUF

20126.

Rufpreis:
1 400 HUF

Árpád Mühle: Das Geschlecht der Canna: deren Geschichte, Cultur und Anzucht temesvár, 1909. Szerzői. A Canna virág nemesítéséről írt szakkönyv 118p. Kiadói, kissé kopott papírborítóval
20127.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rayman János - Horváth József - Szabó Árpád: Gyümölcstermelés. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó, 486+(2) p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
20128.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jávorka-Csapody: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20129.

Rufpreis:
3 000 HUF

A csiperkegomba tenyésztése. (Champignon). A különböző gyakorlati módszerek ismertetése. Petrinyi S[ándor] nyomán teljesen átdolgozott III. kiadás. Bp., [1942], Magyar Könyvkiadó, 77+(3) p. Kiadói papírkötés.
20130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rapaics Raymund: A magyarság virágai. A virágkultusz története. Bp.,1932, M. Kir. Természettudományi Társulat, VIII+423 p.+ I-VII, IX-XVIII t. (4 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy tábla hiánnyal (VIII.)
20131.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Kovátsits László: Silógazdálkodási útmutató kisgazdák részére. Az Orsz. M. Kir. Növénytermelési Kisérleti Állomás kiadványai 4.a sorozat, 11. sz. Mosonmagyaróvár, 1941, Orsz. M. Kir. Növénytermelési Kisérleti Állomás (Győr, Baross-ny.), 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
20132.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lehrbuch der Agrikulturchemie in vierzig Vorlesungen: Zum Gebrauch an ... Adolf Mayer. Heidelberg 1876. Winter, 344 p + 2 t. Korabeli, kopott félbőr kötésben, foltos lapokkal
20133.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Szelényi Gusztáv: Téli hernyófészkek és tojáscsomók irtása. Összeáll.: - - . M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter - Hivatalos Növényegészségügyi Szolgálat 37. sz. Bp., 1943, (,,Pátria"-ny.), 12 p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
20134.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF