Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3051082
19756
458
Books: Gastronomy and Gardening
Giovanni Rudolf - Szathmáry Géza: Gyógynövényeink. Bp., 1958, Mezőgazdasági. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopott borítóval. 2898334
19757
458
Halász Zoltán - Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 2001, Helikon. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2990021
19758
458
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 432 p. Hatodik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel.
2743963
19759
458
A Föld ajándéka I-II kötete: Fokhagyma. Paradicsom. A legjobb receptek- vásárlási tanácsok. Officina Nova. Bp., 1992. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
2743875
19760
458
2804288
19761
458
2985957
19762
458
2780464
19763
458
400
Gerhard Zittlau - Otto Günther: Das neue Speiseeis Buch. Berlin, 1954. 142p. Számos illusztrációval, kiadói papírkötésben 2804215
19764
458
2743990
19765
458
2743995
19766
458
Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Kiadói kartonált papírkötés. Bp., 1981., Közgazdasági és jogi könyvkiadó.
3069206
19767
458
Minjonas: Pawahrneezibas mahkfla. [Pavarniecibas maksla. A főzés művészete.] Riga, 1921, Waltera & Rapas, XI+564 p.+VIII t. Lett nyelven. Egészoldalas táblákkal, és fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, 3 kijáró lappal. / Minjonas: Pawahrneezibas mahkfla. [Pavarniecibas maksla. The art of cooking.] Riga, 1921, Waltera & Rapas, XI+564 p.+VIII t. In Latvian language. Linen-binding, with worn cover, damaged spine, some pages are little bit spotty, 3 pages are coming out.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF