Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. III. könyv: A lázas megbetegedések, a tuberkulózis, a vészes vérszegénység, a Basedow-kór és az idült székrekedés étrendje, soványító és hízlaló étrend. Dr. Angyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., 1932., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban
19744.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csepregi Pál - Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel és egészoldalas színes táblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,kissé foltos borítóval, fakó gerinccel, a gerincen kis sérülésnyommal.
19745.

Rufpreis:
1 800 HUF

Oetker, August: Dr. Oetker-Rezepte. Für die Hausfrau von - - . Baden, é.n., Dr. A. Oetker. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos borítóval, néhány lap összeragadt.
19746.

Rufpreis:
1 400 HUF

Malcolm Hillier's Guide to Arranging Dried Flowers. London, 1987, Dorling Kindersley. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19747.

Rufpreis:
1 600 HUF

A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp., 1991, Minerva. Reprint! Kiadói egészvászon kötésben. + Mann Endre: Sütemények és édességek. Bukarest, 1965, Meridiane Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval.
19748.

Rufpreis:
1 800 HUF

19749.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nánásy László Dezső - Pataki Károly: Konnesreuthi Neumann Teréz az orvostudomány és a bölcselet világánál. Lourdes folyóirat kiadása. Sopron, 1932, Vitéz Tóth Alajos. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel.
19750.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jókai Mór: Kertészgazdászati jegyzetek. Bp., 1975, Mezőgazdasági Könyvkiadó. (Az 1896. évi kiadás reprintje). Kiadói egészvászon-kötés.
19751.

Rufpreis:
1 600 HUF

Báldy Bálint: Baromfitenyésztés. Gödöllő, 1942, szerzői kiadás (Kalántai-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.
19752.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Halász Zoltán - Hemző Károly: Balatoni ízek. Bp., 1988, Corvina. Szövegközi és egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19753.

Rufpreis:
1 200 HUF

A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Korabeli félvászon kötésben,Sérült, ragasztott, egy két lap széle sérült.
19754.

Rufpreis:
1 800 HUF

19755.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF