A magyar vendéglátóipar története. I. kötet: A honfoglalás századától 1848/49. szabadságharcig. Szerk.: Ballai Károly. Bp.,1943, Kultura és Propaganda, (Athenaeum-ny.),8+424 p.+11 t. (Fekete-fehér képtáblák.) Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, jó állapotban.