[Mayercsák Rezsőné]: Egy lángon főtt ételek. Takarékos konyha. Bp.,[1939.], Singer és Wolfner,(Radó István-ny.), 78+2 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a hátsó borítón kis hiánnyal, de belül jó állapotban,.
Háziasszonyok kiskátéja III. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné és Madár Imréné. Bp., 1940, Országos Iparegyesület, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval. + Gyümölcsfeldolgozás cukor nélkül. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1940, Athenaeum-ny., 15+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kisebb sérülésekkel, ázásnyomokkal.
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb vendéglátóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt, javított papír védőborítóban.
Mohácsy Mátyás-Maliga Pál: Cseresznye- és meggytermesztés. Bp.,1956, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé kopott borítóval, az elülső borító sarkán törésnyommal. Megjelent 3200 példányban.
Gallico, Paul - Suzanne Szasz (Szász Zsuzsa): The Silent Miaow: Manual for Kittens, Strays and Homeless Cats. Picture story by Suzanne Szasz. New York, 1971. Crown. Kiadói vászonkötésben, kissé kopottas papírborítóval. Első kiadás. DEDIKÁLT! hozzá a szerző néhány aláírt és dedikált üdvözlőlapja. (Könyv macskákról, cicákról)