Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

[Mayercsák Rezsőné]: Egy lángon főtt ételek. Takarékos konyha. Bp.,[1939.], Singer és Wolfner,(Radó István-ny.), 78+2 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a hátsó borítón kis hiánnyal, de belül jó állapotban,.
19732.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fülöp Margit: Mindenki szakácskönyve. Összeáll.: - -. Bp., 1955, Közgazdaság és Jogi. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
19733.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Háziasszonyok kiskátéja III. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné és Madár Imréné. Bp., 1940, Országos Iparegyesület, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval. + Gyümölcsfeldolgozás cukor nélkül. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1940, Athenaeum-ny., 15+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kisebb sérülésekkel, ázásnyomokkal.
19734.

Rufpreis:
1 600 HUF

19735.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Magyar Elek]: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó, 524 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19736.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Mezőgazdasági útmutató I. kötet.: Növénytermelési kérdések. Köztelek Olcsó Könyvtára. Szerk.: Buday Barna. Bp., 1918, "Pátria." Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis hiánnyal.
19737.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Báldy Bálint: Baromfitenyésztés. Gödöllő, 1942, Szerzői,(Kalántai-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés.
19738.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mohácsy Mátyás-Maliga Pál: Cseresznye- és meggytermesztés. Bp.,1956, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé kopott borítóval, az elülső borító sarkán törésnyommal. Megjelent 3200 példányban.
19739.

Rufpreis:
2 000 HUF

19740.

Rufpreis:
1 800 HUF

19741.

Rufpreis:
1 800 HUF

Képes növény atlasz 200 színes ábrával és magyarázó szöveggel Jólész Béla Shuberr rajzai nyomán 1912 kissé szakadozott papírborítóval
19742.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gallico, Paul - Suzanne Szasz (Szász Zsuzsa): The Silent Miaow: Manual for Kittens, Strays and Homeless Cats. Picture story by Suzanne Szasz. New York, 1971. Crown. Kiadói vászonkötésben, kissé kopottas papírborítóval. Első kiadás. DEDIKÁLT! hozzá a szerző néhány aláírt és dedikált üdvözlőlapja. (Könyv macskákról, cicákról)
19743.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF