Porzellan

Zahl der Lose: 527

Zsolnay art deco hólyagos váza. Karélyosan tagolt vázatestén savmaratott felülete ritka mézsárga eozin mázakkal fedett, jelzett, talpánál minimális mázkopással, m: 20 cm
11798.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

11799.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11800.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11801.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1890, Zsolnay konyhai lámpa súly. Jelzés nélkül, duplafalú keleti mintával, kopással, d: 10 cm
11802.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 27 cm
11803.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11804.

Rufpreis:
12 000 HUF

11805.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Zsolnay ökörvér mázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm
11806.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, kis kopottsággal, 10,5x6,5x7,5 cm
11807.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay eozin mázas bagoly. Jelzett, egy kis mázsérüléssel, m: 16 cm
11808.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay kacsa figurális névjegykártya tartó. Formába öntött fehércserép, ökörvér színű eozinmázzal borítva, alján eozinnal pecsételt jelzés. Terv.: Török János. Kopással, kis lepattanással, m: 13,5 cm
11810.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF