Porzellan Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971374
11798
457
42000
Zsolnay art deco hólyagos váza. Karélyosan tagolt vázatestén savmaratott felülete ritka mézsárga eozin mázakkal fedett, jelzett, talpánál minimális mázkopással, m: 20 cm 2717467
11799
457
40000
3011744
11800
457
2809745
11801
457
26000
3055734
11802
457
24000
cca 1890, Zsolnay konyhai lámpa súly. Jelzés nélkül, duplafalú keleti mintával, kopással, d: 10 cm
3022206
11803
457
19000
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 27 cm 2873270
11804
457
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2377614
11805
457
19000
3055713
11806
457
Zsolnay ökörvér mázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm
3058530
11807
457
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, kis kopottsággal, 10,5x6,5x7,5 cm 3062028
11808
457
Zsolnay eozin mázas bagoly. Jelzett, egy kis mázsérüléssel, m: 16 cm 3005303
11810
457
Zsolnay kacsa figurális névjegykártya tartó. Formába öntött fehércserép, ökörvér színű eozinmázzal borítva, alján eozinnal pecsételt jelzés. Terv.: Török János. Kopással, kis lepattanással, m: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF