Porzellan

Zahl der Lose: 527

Zsolnay eozin mázas kiöntő, lánykákkal. Jelzés nélkül 16 cm
11811.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

11812.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Katona), kis kopással m 18 cm
11813.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virág mintás porcelán váza. kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
11814.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay fehérmázas hölgy figura. Jelzett, hibátlan, m: 29 cm
11815.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 db Zsolnay retro porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan d:9,5 cm, m: 7,5 cm
11816.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay virágmintás 5 személyes porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kanna fedele ragasztott és lepattanással, egyik csészealjon repedéssel.
11817.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay térdelő női akt. Jelzett, hibátlan, gyári tűzhibával, m: 22,5 cm
11818.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1890-1900 Zsolnay tejkiöntő, mázas finomfajansz, jelzett, kiöntő résznél pattanással, d: 16 cm
11819.

Rufpreis:
5 000 HUF
40

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
11820.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay porcelán fakopáncs / harkály figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11821.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay őz gidájával. Jelzett, kopással, m: 17,5 cm
11822.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF