Porzellan Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3052181
11811
457
Zsolnay eozin mázas kiöntő, lánykákkal. Jelzés nélkül 16 cm 3062115
11812
457
3036604
11813
457
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Katona), kis kopással m 18 cm
3060228
11814
457
Zsolnay virág mintás porcelán váza. kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm 3055676
11815
457
Zsolnay fehérmázas hölgy figura. Jelzett, hibátlan, m: 29 cm 3020237
11816
457
6 db Zsolnay retro porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan d:9,5 cm, m: 7,5 cm
2961104
11817
457
Zsolnay virágmintás 5 személyes porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kanna fedele ragasztott és lepattanással, egyik csészealjon repedéssel. 3055693
11818
457
Zsolnay térdelő női akt. Jelzett, hibátlan, gyári tűzhibával, m: 22,5 cm 3059193
11819
457
cca 1890-1900 Zsolnay tejkiöntő, mázas finomfajansz, jelzett, kiöntő résznél pattanással, d: 16 cm 3053073
11820
457
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm 3016860
11821
457
Zsolnay porcelán fakopáncs / harkály figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3032705
11822
457
Zsolnay őz gidájával. Jelzett, kopással, m: 17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF