https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 527

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
1
11895.

Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, kopott, rózsa sérült m: 14 cm d: 17 cm
1
11896.

Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, kopott, rózsa sérült m: 14 cm d: 17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi porcelán asztali szett, 3 db, Matricás, jelzett, hibátlan
1
11897.

Hollóházi porcelán asztali szett, 3 db, Matricás, jelzett, hibátlan

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi mókus + retro kiöntő + kisváza, utóbbin pattanással, jelzett
1
11898.

Hollóházi mókus + retro kiöntő + kisváza, utóbbin pattanással, jelzett

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
3 darab Hollóházi retro mintás korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
1
11899.

3 darab Hollóházi retro mintás korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutál, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 10,5 cm
1
11900.

Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutál, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 10,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus jelenetekkel játszadozó puttókkal, kézzel festett, jelzett, réz rátéttel, apró hajszálrepedéssel / Capodimonte porcelain box with embossed ornaments depicting playing puttos. Hand painted, with light crack. 14x9x6 cm
1
11901.

Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus jelenetekkel játszadozó puttókkal, kézzel festett, jelzett, réz rátéttel, apró hajszálrepedéssel / Capodimonte porcelain box with embossed ornaments depicting playing puttos. Hand painted, with light crack. 14x9x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm
1
11902.

Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cseh Alt WIen biedemeier porcelán mokkás készlet. Hat személyes komplett. Hozzávaló tálcával Matricás, jelzett, kis kopással 45x24 cm
1
11903.

Cseh Alt WIen biedemeier porcelán mokkás készlet. Hat személyes komplett. Hozzávaló tálcával Matricás, jelzett, kis kopással 45x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fischer Ignác váza, kézzel festett plasztikus keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége. Alján restaurált, m: 35,5 cm
1
11904.

Fischer Ignác váza, kézzel festett plasztikus keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége. Alján restaurált, m: 35,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm
1
11905.

ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
36
 
Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm
1
11906.

Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
12
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse