https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 527
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2944815
11895
457
0
1400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2915703
11896
457
0
2800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, kopott, rózsa sérült m: 14 cm d: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3022914
11897
457
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi porcelán asztali szett, 3 db, Matricás, jelzett, hibátlan
Das Lot is nicht erreichbar
3058516
11898
457
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi mókus + retro kiöntő + kisváza, utóbbin pattanással, jelzett 3051591
11899
457
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
3 darab Hollóházi retro mintás korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062112
11900
457
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutál, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 10,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3034437
11901
457
0
90000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus jelenetekkel játszadozó puttókkal, kézzel festett, jelzett, réz rátéttel, apró hajszálrepedéssel / Capodimonte porcelain box with embossed ornaments depicting playing puttos. Hand painted, with light crack. 14x9x6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2708263
11902
457
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2963173
11903
457
0
50000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Cseh Alt WIen biedemeier porcelán mokkás készlet. Hat személyes komplett. Hozzávaló tálcával Matricás, jelzett, kis kopással 45x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3035983
11904
457
0
48000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Fischer Ignác váza, kézzel festett plasztikus keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége. Alján restaurált, m: 35,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2945415
11905
457
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm 2945478
11906
457
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse