Porzellan Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033743
11883
457
Hollóházi porcelán kínáló d: 20,5 cm + ékszeres dobozka d: 7,5 cm, jelzett, kis kopással 2912626
11884
457
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
3035757
11885
457
Hollóházi virágmintás 6 db csésze alátéttel szett, jelzett, bordázott, kis kopással. 3038729
11886
457
Hollóházi virágmintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
3017325
11887
457
Hollóházi virágmintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3017320
11888
457
Hollóházi százszorszép mintás váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 25,5 cm 3017323
11889
457
2200
Hollóházi százszorszép mintás váza, jelzett, matricás, kis kopással, m: 15 cm
3016518
11890
457
Hollóházi retro váza, sárga-fehér alapszínű, felfelé szűkülő forma, jelzett, minimális kopással, m: 25 cm 2998360
11891
457
Hollóházi váza, jelzéssel, kopással, m: 18 cm
2524490
11892
457
2806673
11893
457
4 db Hollóházi Márka Vermouth Budafok pohár, porcelán, jelzett, kopott, m: 7,5 cm
3000694
11894
457
Hollóházi Vasutasok Szakszervezete Vasutas kupa '79 dísztál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF