Porzellan

Zahl der Lose: 527

Hollóházi porcelán kínáló d: 20,5 cm + ékszeres dobozka d: 7,5 cm, jelzett, kis kopással
11883.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11884.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virágmintás 6 db csésze alátéttel szett, jelzett, bordázott, kis kopással.
11885.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virágmintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11886.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virágmintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11887.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi százszorszép mintás váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 25,5 cm
11888.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi százszorszép mintás váza, jelzett, matricás, kis kopással, m: 15 cm
11889.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi retro váza, sárga-fehér alapszínű, felfelé szűkülő forma, jelzett, minimális kopással, m: 25 cm
11890.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi váza, jelzéssel, kopással, m: 18 cm
11891.

Rufpreis:
2 000 HUF

11892.

Rufpreis:
1 200 HUF

4 db Hollóházi Márka Vermouth Budafok pohár, porcelán, jelzett, kopott, m: 7,5 cm
11893.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi Vasutasok Szakszervezete Vasutas kupa '79 dísztál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
11894.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF